خفن ترین عکس های جدید بازیگران

زیباترین و جدید ترین مدل های موی دخترانه

عکس مدل موی دخترانه زیبا و جدید

 

 

نگاهی به زندگی خصوصی شقایق دهقان و مهراب قاسم خانی+عکس های جالب
نظرات |

عکس های شقایق دهقان و محراب قاسم خانی

نگاهی به زندگی خصوصی شقایق دهقان

 و محراب قاسم خانی+تصاویر
برترین ها به نقل از تماشا: بی اغراق باید آنها را از خوش اخلاق ترین زوج های هنری دانست. زوجی که اگر سر کار نباشند تقریبا همه وقتشان را در خانه کنار همدیگر می گذرانند. محراب قاسم خانی و شقایق دهقان به معنی واقعی کلمه در و تخته هستند که با هم جور درآمده اند.

بهانه این گفت و گو پخش سریال «دزد و پلیس» و کارهای دیگر آنها نیست، بهانه ما برنامه تماشای فیلم با این خانواده خوشبخت در پردیس سینمایی قلهک است.

این مجموعه مدت کوتاهی در ایام تابستان فیلم های مطرح روز دنیا را در سانس های مشخصی نمایش می داد. در یکی از این شب ها خانواده دوست داشتنی قاسم خانی را به تماشای فیلم «تن تن» استیون اسپیلبرگ دعوت کردم.

تجربه شیرینی که بهانه اصلی این گفت و گو شد. گفت و گویی که در آن از هر دری صحبت کردیم. از سریال «دزد و پلیس» تا «شام ایرانی»، مهران مدیری، پیمان قاسم خانی و ... با ما در این گفت و گوی متفاوت همراه باشید:

نمایی از زندگی خصوصی شقایق دهقان و محراب قاسم خانی

از تجربه تماشای یک فیلم روز دنیا بر پرده سینمایی در تهران بگویید.

- محراب قاسم خانی: خیلی هیجان انگیز بود. واقعا لذت بردم. من خود فیلم «تن تن» را چندان دوست نداشتم به لحاظ تکنیکی خوب بود ولی این ایده که چند تا قصه «تن تن» را تلفیق کرده بودند نپسندیدم، کار بی خودی بود اما تجربه تماشای یک فیلم روز دنیا روی پرده سینما بسیار هیجان انگیز بود. واقعا آرزو دارم همیشه بتوانم فیلم های مطرح سینمای جهان را در همین جا در شهر خودم روی پرده سینما ببینم.

خانم دهقان شما در این باره چه نظری دارید؟

- شقایق دهقان: خیلی خوشحال بودم. قبلا که دلار اینقدر گران نشده بود امکان سفرهای خارجی بیشتر مهیا بود. هر وقت با محراب سفری خارجی می رفتیم اولین کارمان این بود که بگردیم سینماهای آن شهر را پیدا کنیم و ببینیم چه فیلم هایغی را نمایش می دهند که ببینیم.

حالا شما فکر کنید معمولا همه دوست دارند بروند از آثار باستا